FORUM ŚLUBNE POZNAŃ :: Zobacz temat - Paznokcie w Dniu Ślubu
FORUM ŚLUBNE POZNAŃ Strona Główna FORUM ŚLUBNE POZNAŃ
Największe forum poświęcone organizacji ślubu i wesela w Wielkopolsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie w Dniu Ślubu
Autor Wiadomość
Suerte 

Wysłany: 2010-01-21, 21:01   Paznokcie w Dniu Ślubu

Zamierzacie przyozdobić Wasze paznokcie? Robicie tipsy, paznokcie żelowe, a może akrylowe?

bemyquest 

Wysłany: 2010-03-15, 13:46   

Raczej nie, może krótkie tipsy francuskie, ale na pewno bez ozdobników dodatkowych:)

ela 

Wysłany: 2010-05-16, 16:12   

Nie podobają mi się tipsy, więc na weselu obejdę się bez nich. Za to z pewnością udam się do profesjonalnej manikiurzystki. Będę miała pewność, że w czasie wesela nic mi nie odpadnie. Lakier raczej niezbyt rażący dobrany do całości, bez zbędnych ozdób.

kika75 

Wysłany: 2010-08-02, 23:04   paznokcie

ja miałam to szczęście że paznokcie makijaż i włosy miałam robione w jednym salonie futuro w wawie więc wyszło to wszystko razem super nie musiałm latać i się stresować a to ważne w tym dniu.

Mariella 

Wysłany: 2010-08-07, 17:19   

żadnych megadługich tipsów i akryli, mam ten problem że moje własne paznokcie na codzień są bardzo łamliwe i praktycznie wciąż krótkie bo nie da się ich utrzymać na długo- długich;) zaraz się łamią i rozdwajają- a próbowałam już chyba wszystiego z ich pielęgnacją ale chyba każdy z nas musi mieć jakieś wady;)
więc chyba będę musiała wybrać jakieś krótkie tipsy/akryle po prostu by dłonie wyglądały estetycznie- w końcu fotograf robi dużo zbliżeń na dłoń z obrączką itp więc nie zniosłabym widoku moich słabych paznokci:/ ale oczywiście bez żadnych ozdób, kolorów,francuski najlepiej;)

ynos89 

Wysłany: 2018-02-12, 10:04   

Jeżeli chodzi o paznokcie to z pewnością przyda wam się strona http://www.ezebra.pl/Jak-...1515765999.html Piękne paznokcie nie muszą być długie i umalowane. Ważne, aby były zadbane, dobrze odżywione, równej długości, z usuniętymi skórkami. W codziennym życiu zwracamy dużą uwagę na dłonie drugiego człowieka, dobrze, dlatego dbajmy o nie najlepiej, jak potrafimy. Podstawową sprawą podczas wykonywania manicure jest dostosowanie długości paznokci do trybu życia. Masz małe dziecko, pracujesz fizycznie, dużo piszesz na komputerze – bardziej praktyczne będą krótsze paznokcie. Długie będą się łamać i utrudniać wykonywanie codziennych czynności. Jeśli twoja praca wiąże się z zachowaniem nienagannego wyglądu, dobrze, jeśli zapuścisz nieco paznokcie i rozważysz trwalsze formy manicure np. manicure hybrydowy lub żelowy.

Odpowiedz do tematu