FORUM ŚLUBNE POZNAŃ :: Zobacz temat - cellulit
FORUM ŚLUBNE POZNAŃ Strona Główna FORUM ŚLUBNE POZNAŃ
Największe forum poświęcone organizacji ślubu i wesela w Wielkopolsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
cellulit
Autor Wiadomość
kika75 

Wysłany: 2010-07-02, 09:28   cellulit

cellulit zmora wszystkich kobiet ja ćwicze stosuje diete 1000 calorii i stosuje koncentrat wyszczuplający na noc mary cohr...efekty są ale ale mnóstwo wyrzeczeń mnie to kosztuje co wy robicie by pozbyć się celulitu i co stosujecie by wasze ciało było piękne???????

JuliaGrabowska 

Wysłany: 2017-04-12, 11:01   

Również mam problem z cellilitem i ostatnio znalazłam porady jak się go pozbyć
tutaj jednak wszystko to stosuję (no może poza zabiegami u specjalisty) i efekty takie sobie :( Znacie jakieś inne sposoby jeszcze czy już tylko pozostał mi gabinet kosmetyczny?

adwww 

Wysłany: 2017-04-21, 12:55   

moim zdaniem jedynym skutecznym sposobem jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Trzeba po prostu spalić tłuszcz z nóg, to cellulit nie będzie się miał jak zrobić :)

cytrynowa 

Wysłany: 2017-07-20, 15:01   

Z cellulitem jest taka sprawa, że nawet zabiegi kosmetyczne całkowicie nie wyeliminują predyspozycji do niego, co najwyżej widocznie pozbędą się jego nadmiaru. Jednak nic nie uchroni organizmu przed jego ponownym pojawieniem się za jakiś czas. Jest to uparty twór, i tylko trzymanie się na stałe kombinacji ćwiczenia + dieta + masaże + kosmetyki ujędrniające pozwolą go trzymać w ryzach. To nieprawda, że jest taki zabieg, który zlikwiduje cellulit w 100%. Trzeba po prostu o siebie dbać i nie dopuszczać do tego, by stawał się aż nadto widoczny. Ja ze swojej strony bardzo polecam masaże szorstką rękawicą podczas kąpieli, skóra się wygładza i cellulit się zmniejsza po regularnym stosowaniu.

sandraszygi 

Wysłany: 2017-10-12, 22:38   

Cellulit jest tez skutkiem zlego nawadniania organizmu. Trzeba o tym pamietac jaka jest prawidlowa zawartosc wody w organizmie i jak mozemy to kontrolowac. Ostatnio fajny artykul czytalam na https://www.darnatury.pl/...y-w-organizmie- - mega pomocny.

magdocha 

Wysłany: 2017-10-22, 11:07   

Dobrze wiedzieć.

Kasiekk 

Wysłany: 2017-10-23, 15:55   

Bardzo ciekawe....

Funfun 

Wysłany: 2017-12-21, 08:42   

Oj kochana nie wiem czy za pomocą tego typu specyfików można się pozbyc cellulitu. Walka z cellulitem jest o wiele bardizej złożona i obejmuje:
ćwiczenia
odpowiednią dietę
kremy wyszczuplające ( chociaż te są jedynie jako dodatek bo nie ma co wierzyć aby taki kredm zlikwidował cellulit, który powstaje grubo pod skóra)

Polecam ogólnie poczytać sobie o pilatesie ponieważ daje niesamowicie dobre efekty.

anka88 

Wysłany: 2018-02-02, 13:43   

Można skutecznie walczyć z cellulitem jedynie z intensywnymi ćwiczeniami. Zapisałam się na siłownie i stosowałam też https://www.pbc24.pl/prod...2%81%C2%81.html i efekty było skuteczne, a nie tymczasowe jak zawsze. OCzywiście dieta też jest bardzo ważna.

Odpowiedz do tematu