FORUM ŚLUBNE POZNAŃ :: Zobacz temat - biżuteria
FORUM ŚLUBNE POZNAŃ Strona Główna FORUM ŚLUBNE POZNAŃ
Największe forum poświęcone organizacji ślubu i wesela w Wielkopolsce

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
biżuteria
Autor Wiadomość
kika75 

Wysłany: 2010-07-10, 08:08   biżuteria

ja swoją biżuterie miałam z firmy dyrberg-kern oryginalna i pięknie wyglądała razem z sukienką,jaką wy mieliście biżuterie ????

Mariella 

Wysłany: 2010-07-13, 18:29   

mnie zawsze zachwyca delikatnosć biżuterii svarowsky'ego ale piękną biżuterię można też znaleźć w zwykłych sieciówkach :) ważne żeby nie przesadzić, najpiękniej prezentują się delikatne akcenty które tylko podkreślają urodę panny młodej tego dnia:)

Tami 

Wysłany: 2010-08-26, 10:29   

Dokładnie, najważniejszą biżuterią tego dnia jest obrączka:) Dlatego lepiej żeby kolczyki czy naszyjnik nie zwracały na siebie zbytniej uwagi:)

pistacja 

Wysłany: 2010-08-29, 15:28   

ja swojej jeszcze nie kupiłam, ale za dużo jej mieć nie będę, bo mam inne rzucające się w oczy dodatki :)

Mariella 

Wysłany: 2010-09-06, 22:26   

teraz w ogole z tego co zauważyłam w sklepach to większość sukni ślubnych przyzdabianych jest biżuterią, jakimiś kryształkami itp, co wygląda pięknie bo skromnie ale za to prześlicznie mieni się w słońcu, w takim wypadku to już w ogole można darować sobie wszelaką biżuterię moim zdaniem poza oczywiście obrączką;)

Cypitrynka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-03, 23:30   

a ja wręcz przeciwnie - stawiam na biżuterię. Specjalnie szukałam skromniejszej i prostej sukienki, żeby móc akurat w tym dniu zaszaleć i kupić sobie wymarzoną biżuterię. Mam zamówiony naszyjnik z czarnych pereł, który idealnie kontrastuje z sukienką ;) do oglądnięcia jest na kupuje.to - niestety nie mogę zamieścić linka :606:

Edek 

Wysłany: 2012-06-18, 18:59   

Cypitrynka dobra ta strona, a ja od siebie polecam stilago.pl :) tam też można znaleźć biżuterię różnego rodzaju znanych marek, ale z 70% zniżkami. Ta firma sprzedaje w 3 - 5 dniowych kampaniach sprzedażowych (tak więc nie ma wiele czasu na zastanowienie) ale za to, nie ma obowiązku jak przy innych firmach tego typu, przedpłaty. Płaci się dopiero przy odbiorze.

mapet1111 

Wysłany: 2012-08-29, 13:02   

warto szukać innych oryginalnych a nie oklepanych biżuterii, niekoniecznie jakichś drogocennych, jest masa takich sklepów. ?Ja znalazłam taki dzięki jednej z Was :one: :) wiadomość na PW :P

Cypitrynka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-09, 18:24   

Edek napisał/a:
Cypitrynka dobra ta strona, a ja od siebie polecam stilago.pl :) tam też można znaleźć biżuterię różnego rodzaju znanych marek, ale z 70% zniżkami. Ta firma sprzedaje w 3 - 5 dniowych kampaniach sprzedażowych (tak więc nie ma wiele czasu na zastanowienie) ale za to, nie ma obowiązku jak przy innych firmach tego typu, przedpłaty. Płaci się dopiero przy odbiorze.

Faktycznie, patrzyłam na ich stronę, zaciekawił mnie blog, jaki prowadzą (o modzie rzecz jasna) a co do biżuterii ładne jest to [zdj. w załączniku] :) pasuje do mniej zdobnej sukni a potem można zakładać do innych strojów.

Womennecklacesilver_749816.jpg
by stilago.pl :)
Plik ściągnięto 137 raz(y) 32 KB

Edek 

Wysłany: 2012-11-09, 18:44   

Wygląda to na dość masywne ... a mnie zaciekawiło coś takiego (stilago) a zwłaszcza cena - ponad 1000 zł ... też masywne, ale ciekawe, więc jak kogoś stać, to myślę, że fajne ;) ale też musi to być do mniej strojnej sukni.

WomennecklaceSilver_914731.jpg
Plik ściągnięto 136 raz(y) 32 KB

Cypitrynka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-19, 21:46   

Edek a to Twoje nie jest masywne?? ;p kilkakrotnie spotkałam się ze sklepem kuzniasrebra.pl i muszę przyznać, że tam mają naprawdę fajne naszyjniki ;) daję zdjęcie:

naszyjnik.jpg
Plik ściągnięto 56 raz(y) 43,09 KB

gwiezdna 

Wysłany: 2014-02-13, 13:35   

Idealne na tą okazję są naszyjniki z kamieniami Swarovskiego. Każda kobieta na pewno wie, czym są i jak wyglądają słynne KAMIENIE SWAROVSKIEGO. Każda z nas posiada, choć jeden pierścionek, naszyjnik, czy kolczyki w swojej kolekcji biżuterii. Kryształ Swarovskiego, to szlifowane szkło ołowiowe, o wysokim współczynniku załamywania się światła.

________
biżueria EVITA

Moniczka 

Wysłany: 2014-06-09, 09:17   

Nie wiem, czy decydowałabym się na tak kosztowny zakup. Moim zdaniem można znaleźć coś eleganckiego w niższej cenie. Podobnie, jak kupowałam elegancka torebka, to także kierowałam się rozsądkiem.

magdocha 

Wysłany: 2017-12-17, 14:29   

To jest romantyczna biżuteria https://www.apart.pl/kolekcje/love

Odpowiedz do tematu